Close

Založení LTD společnosti ve Velké Británii za 14.900,-Kč

Britská LTD společnost je příbuzná českým společnostem s ručením omezeným. Nesmírnou výhodou LTD společnosti je nízká pořizovací cena a rychlost založení – běžně do 24 hodin.

Ředitelem společnosti může být jakákoliv fyzická osoba starší 16ti let a to bez doložení rejstříku trestů. Obchodní podíl ve společnosti je vyjádřen v akciích. Základní kapitál britské LTD společnosti nemusí být splacen. Výše tzv. autorizovaného kapitálu může být volně určena při zakládání LTD vlastníky společnosti, běžně je to 1 GBP, základní kapitál může být vyjádřen v měně EUR, GBP nebo USD.

Nabízíme i převod ready-made UK LTD

Nabízíme i převod ready-made UK LTD společnosti s garancí nulových dluhů a závazků. Převod společnosti je zprocesován do max. dvou pracovních dnů. Cena od 70 000,- Kč včetně veškerých poplatků a včetně převodu dispozičního oprávnění k založenému účtu v britské bance.

LTD společnost jako obrana proti exekucím

Mnoho lidí se dostává do situace, že je proti nim neoprávněně vedená exekuce v České republice. Jedinou možností mimo bránění se exekucím u soudu, je začít podnikat mimo území České republiky – například pomocí LTD společností v Anglii, která následně založí odštěpný závod (před 1.1.2014 známo pod názvem organizační složka) britské společnosti v ČR. Odštěpný závod nemá právní subjektivitu a tudíž vedoucí organizační složky není trestně-právně odpovědný za společnost. Více informací na osobní schůzce.

Odštěpný závod (org.složka) však může otevřít bankovní účet v ČR, může zastupovat zřizovatele (britskou LTD) při nákupu.

LTD společnost jako majitel české a.s. nebo s.r.o. společnosti

Britská LTD společnost se může stát matkou české s.r.o. nebo a.s. společnosti v ČR a vlastnit tak 100% podíl/akcie své dceřinné společnosti. K nabytí tohoto podílu je zapotřebí pouze Apostilovaný výpis z obchodního rejstříku.

Ideální řešení pro majitele akciových společností, které dosud vedou akcie na majitele a kterým vzniká od ledna 2014 povinnost zaregistrování svých společností.

V ceně naší služby za založení společnosti je:

  • založení britské společnosti, kolek na obchodní rejstřík;
  • sídlo v Londýně na 1 rok, v ceně je přeposílání státní pošty a oznámení o soukromé poště / zásilkách na Váš email. Službu přeposílání soukromé pošty si lze dokoupit;
  • roční správu společnosti, rok Vám budeme hlídat všechny důležité datumy pro podání výroční zprávy a daňového přiznání;
  • inkorporační dokumenty společnosti v tištěné verzi (bez superlegalizace)
  • kódy ke společnosti: Web Filing Authentication Code a UTR Number

Sídlo v Londýně - adresa podnikání pro Vaši britskou společnost

Jistě je i pro Vás je důležitá cena vs. kvalita. Proto se vždy snažíme nabízet nejkvalitnější služby za co nejnižší cenu.

V případě sídla Vaší zahraniční společnosti to platí dvojnásob. V aktuální době není problém prověřit si svého obchodního partnera přes různé vyhledávače, případně se podívat na Google Street View jestli udaná adresa není třeba rybářské překladiště.

Naše virtuální sídlo v Londýně je profesionální Office House, ve kterém můžete využít např. pronájem zasedací místnosti, scan příchozí pošty a odeslání originálů do ČR, virtuální telefonní ústředna (nahrávání hovorů, zvednutí telefonu britskou recepční), a další. 

Ceny jednotlivých služeb jsou uvedeny v ceníku či případně na Vaše vyžádání. Neváhejte nás kontaktovat se specifickými dotazy.

Vaše sídlo v Londýně podle Google Street View

mapa

Zasedací místnosti k pronájmu od 25 £/hod

mapa

Máte zájem o společnost v Británii?

Kontaktní formulář