Close

Jak se vyhnout podvodníkům zakládající offshore společnosti

Špatné zkušenosti našich klientů s naoko výhodnými nabídkami na založení britské LTD společnosti od konkurence nás přiměly sepsat základní seznam na co si dát pozor.

Britská LTD společnost není povinná mít sekretáře

Ani jedna osoba ve společnosti nemusí být britským občanem. Ten kdo tohle tvrdí, nikdy nezakládal společnost a službu pouze přeprodává.

Sejděte se svým registrátorem u něj v kanceláři

Mnohé už napoví pokud Vás konkurence zve na kávu do obchodního centra. Takový člověk Vám možná může nabídnout nižší cenu kvůli tomu, že má nižší náklady na podnikání, ale určitě ne profesionální služby. A pokud budete mít v budoucnu nějaký problém, jak daného prostředníka najdete když si odpojí číslo nebo Vám nezvedne telefon?

Základní kapitál LTD společnosti se nesplácí

Ani kdyby měl být 1 000 liber. Pokud někdo chce za toto peníze, tak je podvodník.

"Životně" důležité kódy

Každá založená britská společnost nejpozději do měsíce od založení obdrží 2 nejdůležitější kódy potřebné pro chod společnosti. První je Web Filling Authentification number (je to kombinace pěti číslic a písmen, není to registrační číslo společnosti) tímto kódem se přihlašujete do elektronického obchodního rejstříku,provádíte změny ve společnosti a podáváte každý rok výroční zprávu společnosti (povinně). Druhý kód je UTR number, to je kód pro komunikaci s finančním úřadem, tímto kódem se každý rok podává daňové přiznání byť by mělo být nulové. Pokud společnost neplní své zákoné povinnosti a nepodává výroční zprávy a daňová přiznání, bude do 2 let od porušení povinnosti vymazána z obchodního rejstříku a ředitel společnosti může dostat pokutu a 5000 liber. Na tyto kódy má společnost nárok, pokud Vám registrátor tyto kódy neposkytne tak jste se nechali napálit.

Firemní dokumenty:

Po založení společnosti od nás v rámci ceny dostanete v elektronické podobě Ceritifkát o založení společnosti, Stanovy a společenskou smlouvu společnosti, akcie, výpis společnosti s Web Filling Authetification number. Do tří týdnů nám finanční úřad pošle na naši adresu Vaše UTR number. Po založení Vám posíláme link na britský obchodní rejstřík, kde si sami můžete zkontrolovat že společnost existuje a je správně zapsána.

Založte si svoji britskou LTD společnost
bez starostí u profesionálů

Sjednejte si BEZPLATNOU úvodní schůzku

Kontaktní formulář