Close

Založení LLC společnosti v Lotyšsku

Nabízíme Vám založení SIA (anglicky Limited Liability Company) společnosti v Lotyšsku. Právní povaha této společnosti odpovídá české s.r.o. společnosti.

Lotyšsko má vzhledem k současné daňové situaci v eurozóně extrémně výhodný daňový systém. Z příjmů platí firmy patnáctiprocentní daň. Mnohem důležitější jsou ale daně týkající se přelivu kapitálu. Dále se v Lotyšsku neplatí nic z příjmů plynoucích z dividend a z prodejů akcií nebo obchodních podílů.

kp-partners riga

Pro založení společnosti nemusíte cestovat do Lotyšska. Všechny dokumenty nutné k založení společnosti za Vás zpracujeme a zašleme Vám je k podpisu. Všechny další administrativní kroky za Vás pak již zařídíme.

Založení společnosti včetně ročního sídla společnosti v Lotyšsku stojí 35 000,- Kč. Sídlo poskytujeme v Rize, kdy jeho prodloužení na každý další rok je 15 000,- Kč. Rovněž Vám můžeme zajistit vedení účetnictví lotyšské společnosti, kdy je však cena za jeden rok poskytovaných účetních služeb závislá na počtu dokladů k zaúčtování a pohybuje se od 30 000,- Kč ročně.

Samozřejmostí je také zpracování registrace k DPH v Lotyšsku, která je zpoplatněna částkou 10 000,- Kč.

ZALOŽENÍ BANKOVNÍ ÚČTU V LOTYŠSKU

Nabízíme Vám rovněž založení bankovní účtu jak pro fyzické, tak pro právnické osoby, a to u lotyšské banky Baltikums Bank. Založení bankovního účtu Vám zařídíme bez toho, aniž byste museli osobně cestovat do Lotyšska.

Založení účtu je zpoplatněno částkou ve výši 22 000,- Kč, která zahrnuje založení účtu, přípravu podkladů, a kurýrní službu, která Vám zašle platební kartu a digipass pro internetové bankovnictví.

Založení účtu trvá cca 30 pracovních dnů.

Jsme schopni zařídit i rychlejší založení účtu, nicméně rychlejší vyřízení je zpoplatněno vyšší částkou, kterou Vám sdělíme na vyžádání.

Máte zájem o společnost v Lotyšsku?

Kontaktní formulář